The Mound II 40 X 50 cm

Novinka
themoundII

Reprodukce ilustrátora Rubense Irelanda

Rozměry 40 X 50 cm (včetně bílých okrajů)

Tisk na Canvas plátně

Plakát odesíláme v kartónovém tubusu

Rám není součástí balení

 

599 Kč
Skladem

O PLAKÁTĚ

V naší nabídce najdete hned několik reprodukcí snového díla Rubena Irelanda. Jeho grafiky jsou po celém světě nekonečnou inspirací pro skandinávské interiéry a řada jeho díla se stává doslova ikonickou. Reprodukci díla "The Mound II'  najdeme nejčastěji ve čtvercovém formátu.

Abychom vám však ulehčili výběr rámu, tak u nás je plakát k dostání ve formátu 40 X 50. "The Mound II' je vytištěna na Canvas plátně speciální metodou Giclée. Ta využívá formu inkoustového tisku ve vysokém rozlišení, který věrně reprodukuje originální dílo. Vhodný rám pro plakát 40 X 50 cm najdete například v nabídce obchodního domu IKEA.

 

O UMĚLCI

Ruben Ireland je grafik a ilustrátor pocházející z Nizozemí, momentálně působící v Londýně. Pomocí fúze tradičních technik a digitálních procesů vytváří snové a tajemné obrazy, které často znázorňují ženy v tmavých, tlumených barvách a minimalistickém prostředí. Rubenova práce je výrazná a nezaměnitelná. Z jeho díla je cítit takřka hmatatelná síla, která zároveň přináší pocit vnitřního míru, zvědavosti a porozumění.

 

Kód Kód: 46
Jméno výrobce: Zerocreative
Kategorie: Plakáty
Záruka: 2 roky