Marianna 40 X 60 cm

Novinka
marianna

Reprodukce ilustrátora a grafika Rubense Irelanda

Rozměry 40 X 60 cm (včetně bílých okrajů)

Tisk na Canvas plátně

Plakát odesíláme v kartónovém tubusu

Rám není součástí balení

599 Kč
Skladem

O PLAKÁTĚ

V naší nabídce najdete hned několik reprodukcí snového díla Rubena Irelanda. Jeho grafiky jsou po celém světě nekonečnou inspirací pro skandinávské interiéry a řada jeho díla se stává doslova ikonickou. Zasněná Marianna je plodem spolupráce Rubena Irelanda s kanadskou umělkyní Jenny Liz Rome. Právě Jenny vtiskla Marianně surrealistické půvab a zapletla ji do vlasů květiny a rybky.

Reprodukce díla „Marianna“ je vytištěna na Canvas plátně speciální metodou Giclée. Ta využívá formu inkoustového tisku ve vysokém rozlišení, který věrně reprodukuje originální dílo. Vhodný rám pro plakát 40 X 60 cm najdete například v nabídce obchodního domu IKEA.

 

O UMĚLCI

Ruben Ireland je grafik a ilustrátor pocházející z Nizozemí, momentálně působící v Londýně. Pomocí fúze tradičních technik a digitálních procesů vytváří snové a tajemné obrazy, které často znázorňují ženy v tmavých, tlumených barvách a minimalistickém prostředí. Rubenova práce je výrazná a nezaměnitelná. Z jeho díla je cítit takřka hmatatelná síla, která zároveň přináší pocit vnitřního míru, zvědavosti a porozumění.

 

 

Kód Kód: 40
Jméno výrobce: BLINGIRD
Kategorie: Plakáty
Záruka: 2 roky