InsideOut 40 X 50 cm

Novinka
insideout

Reprodukce švédské umělkyně Anny Bülow

Rozměry 40 X 50 cm (včetně bílých okrajů)

Tisk na Canvas plátně

Plakát odesíláme v kartónovém tubusu

Rám není součástí balení

599 Kč
Skladem

O PLAKÁTĚ

Plakát je reprodukcí díla „InsideOut“  švédské umělkyně Anny Bülow. Barvy, které Anna používá, jsou jemné a zdrženlivé, ale stále plné emocí a výrazů. Kombinací abstraktních a figurativních zobrazení dostává její dílo nezaměnitelný výraz, a vy tak můžete mít doma skutečný umělecký skvost.

Plakát „InsideOut“ je vytištěn na Canvas plátně speciální metodou Giclée. Ta využívá formu inkoustového tisku ve vysokém rozlišení, který věrně reprodukuje originální dílo.  Vhodný rám pro plakát 40 X 50 cm najdete například v nabídce obchodního domu IKEA.

 

O UMĚLCI

Anna Bülow  je švédská umělkyně žijící v Norsku. Její kresby jsou krásné a nekonečné. Její práce je plná symbolů a každé dílo skrývá a odhaluje několik vrstev příběhů. Do svého umění totiž začleňuje zážitky ze svého života. Takové momenty, které si chce pamatovat a na které nechce nikdy zapomenout. Dílo Anny je ceněno po celém světě a lze jej nalézt v nejváženějších designových obchodech a galeriích. Díky jemným barvám a podmanivým motivům designéři její dílo často stylizují do minimalistických a skandinávských interiérů - jsme tak velmi rádi, že můžeme tímto dílem zútulnit také vás interiér.

 

 

Kód Kód: 49
Jméno výrobce: Zerocreative
Kategorie: Plakáty
Záruka: 2 roky