O nás pro vás

Milujeme design, milujeme design interiéru a ze všeho nejvíce design skandinávských interiérů. Baví nás jejich minimalismus, přičemž příjemná atmosféra a útulnost z nich doslova čiší. Svou zásluhu na tom má určitě i to, že scandi styl ctí především přírodní materiály, které pak kombinuje s těmi modernějšími. Čistý design pak krásně doplňují pokojové rostliny, kterých není nikdy dost. 

A co si v takovém scandi interiéru pověsit na zeď? Tady fantazie opravdu nezná hranic a kombinuje se vše se zdánlivě nekombinovatelným. Pověsit vedle sebe můžete plakáty s písmeny, slovy či fotky přírody, pokojovek, zvířat, geometrických tvarů nebo obrazů žen, které jsou často opravdovými umělecký díly. Vše je povoleno a my bychom vám rádi s takovými úžasnými díly pomohli. 

Plakáty, které u nás najdete, byly velmi pečlivě vybrány a každý náš plakát bychom si také sami doma pověsili. Snažíme se o to, ať naše plakáty mají nejen výšku a šířku, ale také především hloubku. Začínáme skromně, ale v tomhle duchu budeme také postupně rozšiřovat naši nabídku, až se z ní jednou stane jedna velká galerie, ve které jak věříme, si vybere opravdu každý.

Pojďte se s námi svézt Na vlně scandi a dodejte svému domovu skandinávský šmrnc

 

 

 

Míša   Rozárka a Jáchym   Lukáš
miluje čisté linie, minimalismus a to především v módě. V interiérovém designu dává přednost přírodním prvkům v kombinaci se zlatou barvou. Je milující manželka a maminka Rozárky a Jáchyma. Má ráda severské krimi, mátový čaj, ten pocit po sportovním výkonu, vůni čerstvě namleté kávy, teplou vanu a Chardonnay. A nejšťastnější je v náručí svého muže a v objetí svých dětí.   jsou srdcem celého projektu. Nebýt jich, nejspíš by eshop Na vlně scandi nikdy nebyl. Naše morální podpora, která dokáže spojit nespojitelné a kouzlit na lidech jeden úsměv za druhým. Mají rádi kvalitní sypané čaje a animované pohádky s přesahem. A taky mají z nás všech nejlepší vkus.   je sběratel zážitků, LP desek, beat generation literatury a úsměvů svých dětí. Rád se kochá uměním, hyggelig počasím a svou ženou. V IKEA restauraci si dokáže vybírat menu několik minut, aby stejně zase skončil u kuliček. Baví ho taky pokojovky, sukulenty a kaktusy a když jich je už náhodou doma dost, tak hledá způsoby jak je propašovat a nenápadně začlenit do interiéru. Taky ho baví marketing a tvořit z písmen slova, věty, které rád posouvá někam jinam. Ale kam? To nikdo neví.

 

 

my

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení