Máme pro vás únorovou akci na dopravu za 1 Kč! Zvolte si výdejní místo PPL parcelshopu, dopravu pak budete mít pouze za jednu kačku. ♥

O nás pro vás

Milujeme design, milujeme design interiéru a ze všeho nejvíce design skandinávských interiérů. Baví nás jejich minimalismus, přičemž příjemná atmosféra a útulnost z nich doslova čiší. Svou zásluhu na tom má určitě i to, že scandi styl ctí především přírodní materiály, které pak kombinuje s těmi modernějšími. Čistý design pak krásně doplňují pokojové rostliny, kterých není nikdy dost. 

A co si v takovém scandi interiéru pověsit na zeď? Tady fantazie opravdu nezná hranic a kombinuje se vše se zdánlivě nekombinovatelným. Pověsit vedle sebe můžete plakáty s písmeny, slovy či fotky přírody, pokojovek, zvířat, geometrických tvarů nebo obrazů žen, které jsou často opravdovými umělecký díly. Vše je povoleno a my bychom vám rádi s takovými úžasnými díly pomohli. 

Plakáty, které u nás najdete, byly velmi pečlivě vybrány a každý náš plakát bychom si také sami doma pověsili. Snažíme se o to, ať naše plakáty mají nejen výšku a šířku, ale také především hloubku. Začínáme skromně, ale v tomhle duchu budeme také postupně rozšiřovat naši nabídku, až se z ní jednou stane jedna velká galerie, ve které jak věříme, si vybere opravdu každý.

Pojďte se s námi svézt Na vlně scandi a dodejte svému domovu skandinávský šmrnc

 

 

 

Míša   Rozárka a Jáchym   Lukáš
miluje čisté linie, minimalismus a to především v módě. V interiérovém designu dává přednost přírodním prvkům v kombinaci se zlatou barvou. Je milující manželka a maminka Rozárky a Jáchyma. Má ráda severské krimi, mátový čaj, ten pocit po sportovním výkonu, vůni čerstvě namleté kávy, teplou vanu a Chardonnay. A nejšťastnější je v náručí svého muže a v objetí svých dětí.   jsou srdcem celého projektu. Nebýt jich, nejspíš by eshop Na vlně scandi nikdy nebyl. Naše morální podpora, která dokáže spojit nespojitelné a kouzlit na lidech jeden úsměv za druhým. Mají rádi kvalitní sypané čaje a animované pohádky s přesahem. A taky mají z nás všech nejlepší vkus.   je sběratel zážitků, LP desek, beat generation literatury a úsměvů svých dětí. Rád se kochá uměním, hyggelig počasím a svou ženou. V IKEA restauraci si dokáže vybírat menu několik minut, aby stejně zase skončil u kuliček. Baví ho taky pokojovky, sukulenty a kaktusy a když jich je už náhodou doma dost, tak hledá způsoby jak je propašovat a nenápadně začlenit do interiéru. Taky ho baví marketing a tvořit z písmen slova, věty, které rád posouvá někam jinam. Ale kam? To nikdo neví.

 

 

my

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz