Doprava a platba

Vyberte si váš vysněný plakát z pohodlí vašeho domova, a pokud u nás nakoupíte nad 1500 Kč, pak máte dopravu zcela zdarma ;)

Plakáty vám vytiskneme, zabalíme do bytelných kartónových tubusů a odesíláme maximálně do tří pracovních dní od připsání platby (při platbě dobírkou, pak 3 dny od vytvoření objednávky).

 

Česká republika

Způsoby doručení:

Zásilkovna.cz  - 69 Kč  / 2 dny cesty

DPD - 109 Kč / 2 dny cesty

Česká pošta - balík do ruky - 119 Kč / až 3 dny cesty

 

Způsoby platby:

Převodem na bankovní účet

Pro úhradu vaší objednávky touto formou slouží náš účet u Fio banky 2301580706/2010 .

Doporučujeme provést platbu ihned po dokončení objednávky, převody mezi bankami probíhají maximálně do 1 pracovního dne a proces odeslání vašeho scandi balíčku tím urychlíte. Při platbě z vaší Fio banky na naši Fio máme platbu připsanou v rámci několika minut.

Platbu nám prosím zašlete do 7 pracovních dní. Pokud se tak nestane, vaše objednávka bude zrušena.

Vaše platební informace obdržíte e-mailem ihned po dokončení objednávky. O odeslání balíčku vás budeme informovat také e-mailem.

 

Platební kartou

Jedná se o nejrychlejší a často i nejpohodlnější způsob úhrady. Tato platba vás nic nestojí. Při dokončování objednávky naťukáte číslo vaší platební karty, expirační dobu karty a CCV kód. Platba je dále zpracována platební bránou The Pay, která nám vaší platbu obratem připíše.

 

Dobírkou

Vaši objednávku zaplatíte až při převzetí. Tento způsob platby je zpoplatněn 40 Kč.

 

Slovenská republika

Způsoby doručení:

Zásilkovna.cz  - 99 Kč 

 

Způsoby platby:

Platební kartou

Jedná se o nejrychlejší a často i nejpohodlnější způsob úhrady. Tato platba vás nic nestojí. Při dokončování objednávky naťukáte číslo vaší platební karty, expirační dobu karty a CCV kód. Platba je dále zpracována platební bránou The Pay, která nám vaší platbu obratem připíše.

 

Zajímají vás další podrobnosti? Mrkněte se také k nám do Často kladených otázek.

Přejeme vám hezký nákup Na vlně scandi