Zařazujeme nově také plakáty "na šířku"

V nabídce našeho e-shopu jsme se dlouho drželi formátu "na výšku", lehce se tak plakáty k sobě kombinují a vzniklé kompozice vypadají vždy skvěle. Sami jsme si však doma poměrně nedávno vytvořili stěnu, na které máme nakombinovány plakáty na výšku s plakáty na šířku a musíme přiznat, že to působí velice zajímavě, hravě a opravdu je se na co dívat. Nově tak zařazujeme do našeho portfolia také plakáty na šířku. Budete si s nimi moci vytvořit podobnou kombinaci obrazů, parádně však také fungují vedle sebe či jako samostatná dominanta stěny.

Začínáme s přírodními motivy. Do oka nám totiž padly fotografie cestovatelské norské rodinky Natalie, Ruslana a malé Daniky. Cestování je nejen jejich koníčkem, ale skutečnou životní náplní. Jejich fotografie jsou prosyceny inspirací a plné tipů na zajímavá místa. Člověk má chuť se zvednout ze židle a zažit ty nádherné lokace na vlastní kůži. Zařadit tak jejich fotografie do našeho portfolia pro nás byla zkrátka nutnost. Máme tady prvních 5 vlaštovek, ale určitě budeme postupně přidávat také další skvosty.

Navštivte s námi norská pobřeží, jezera, fjordy malebného ostrova Senja či kouzelnou rybářskou vesnici Reine. Je to nádherná podívaná a nyní si ji můžete pořídit také k vám domů.

 

133

136

137

134

135

133a

137a

134a

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení