Island, země vikingů ...

Znáte ten pocit, když stojíte na vrcholu hory, zhluboka se nadechnete a do plic nasajete čerstvý vzduch prosycen jehličnatými lesy a v zimě sněhem? A cítíte ten neuvěřitelný pocit svobody? Věřím, že na celém světě je takových míst nespočet ale postavit se na vrcholek hory na Islandu musí být pocit zcela nepopsatelný, doslova neskutečný a dechberoucí zážitek. 

My se tam ještě nedostali, ale snad se nám také někdy poštěstí a dětem ukážeme, kde žili bohové slavných vikingů a ukážeme jim tu nekonečnou islandskou zeleň, sopky a vodopády. Pak vám určitě nějaký ten článek o Islandu naším pohledem napíšeme :-)

Než k tomu ale dojde, oslovili jsme fotografa a kameramana Vadima Sherbakova, který nám poskytl svoje fotografické skvosty z jeho cest po Evropě, severních zemích a především pak z Islandu.

Vadim je nezávislý fotograf a cestovatel z 15ti letou praxí. Začínal s portréty, přírodou a panoramaty měst. Velmi záhy si však uvědomil, že jeho vášní je městská krajina, architektura a také krajinná fotografie. Island byl pak zemí, která mu pomohla zdokonalit své řemeslo a zároveň změnila směr jeho fotografické záliby v profesi.

Však posuďte sami. Níže pro vás máme malou ochutnávku z jeho fotografií, které nově nabízíme na našem eshopu. V sekci příroda jich pak nejde mnohem více. 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení