Betonový obraz Liška 30 x 40 cm

4 000 Kč
Skladem

Je to scandi, je to wabi-sabi, je to minimalistický, čistý, nadčasový a v neposlední řadě také velmi trendy materiál, který má využití v celé řadě odvětví, produktů a doplňků. Co to je? Řeč není o ničem jiném, než o betonu

Pokud byste rádi vaše zdi pozdvihli na úplně jiný level, tak se určitě podívejte po naší sérii betonových obrazů od značky Litone.

Za značkou Litone najdete dva sympatické brňáky a manželé Simonu a Jiřího. Výroba jejich obrazu začíná vždy originálním autorským linorytem, který si zároveň přizpůsobili právě pro odlitek v betonu. Každý obraz se přitom vytvoří jen párkrát, poté se totiž linoryt skrze výrobní technologii zničí. I když je od každého obrazu pouze pár kusů, díky vlastnostem betonu a barvě je i tak každý kus skutečným originálem. Betonové obrazy jsou zároveň specifické svým miniaturními bublinkami, skvrnkami nebo lišícím se odstínem právě namíchané směsi. Každý je originál, nemusí proto přesně odpovídat fotce. Beton si ze směsi cementu, vody a písku míchá Litone sám dle vlastní receptury. 

Rozměru obrazu jsou 30 x 40cm, jeho váha okolo 3 kg. Betonový obraz je opatřen háčkem k zavěšení, takže vám postačí dokoupit pouze hmoždinku a šroub (zavěšení bez hmoždinky se kvůli váze obrazu nedoporučuje). Obraz lze opatřit také rámem, ten však není součástí balení. Každý obraz se pak tvoří pro konkrétní objednávku a tak počítejte prosím s dodáním max. do 2 týdnů. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz